MyHappyHome

Wpis

sobota, 22 lutego 2014

Zaczynamy domowe rewolucje!

Nazywam się Dorota i witam Was serdecznie na moim nowym blogu poświęconym w całości wystrojowi wnętrz i dekoracji mieszkania. Co jakiś czas będę starała się podrzucić Wam kilka pomysłów na ciekawe wykończenie wnętrz.

Dziś zaczniemy od Ciekawego pomysłu na pokój dla dziecka. Taki wystrój nie tylko sprawi, że pokój będzie atrakcyjny wizualnie dla dziecka ale także zapewni mu rozrywkę na wiele godzin. Taka koncepcja została mi podrzucona przez moją przyjaciółkę. Ogólnie chodzi o to, żeby wyszukać sobie jakiś projekt wnętrza, np. taki jak na grafice poniżej:

Następnie zamiast malować te przykładowe rybki kolorami zostawić tylko ich zarysy. Na ścianie powstaną w ten sposób kolorowanki dla naszego dziecka. Możemy pomalować ścianę zmywalną farbą, a następnie nanieść linie do wypełnienia. Dziecko będzie mogło co jakiś czas zmieniać kolory swoich rybek.

Pomysł może wydawać się Wam dziwny, ale gwarantuję, że Wasze dzieci będą nim zachwycone. Gry i zabawy w pomieszczeniu własnoręcznie pokolorowanym sprawią dziecku wiele zabawy.

Czekam na Wasze pomysły i ewentualne zdjęcia kolorowanek ściennych jakie wykonaliście w pokojach swoich pociech.

Pozdrawiam :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
duschka3000
Czas publikacji:
sobota, 22 lutego 2014 22:24

Polecane wpisy