MyHappyHome

Wpis

sobota, 22 lutego 2014

Zaczynamy domowe rewolucje!

Nazywam się Dorota i witam Was serdecznie na moim nowym blogu po¶więconym w cało¶ci wystrojowi wnętrz i dekoracji mieszkania. Co jaki¶ czas będę starała się podrzucić Wam kilka pomysłów na ciekawe wykończenie wnętrz.

Dzi¶ zaczniemy od Ciekawego pomysłu na pokój dla dziecka. Taki wystrój nie tylko sprawi, że pokój będzie atrakcyjny wizualnie dla dziecka ale także zapewni mu rozrywkę na wiele godzin. Taka koncepcja została mi podrzucona przez moj± przyjaciółkę. Ogólnie chodzi o to, żeby wyszukać sobie jaki¶ projekt wnętrza, np. taki jak na grafice poniżej:

Następnie zamiast malować te przykładowe rybki kolorami zostawić tylko ich zarysy. Na ¶cianie powstan± w ten sposób kolorowanki dla naszego dziecka. Możemy pomalować ¶cianę zmywaln± farb±, a następnie nanie¶ć linie do wypełnienia. Dziecko będzie mogło co jaki¶ czas zmieniać kolory swoich rybek.

Pomysł może wydawać się Wam dziwny, ale gwarantuję, że Wasze dzieci będ± nim zachwycone. Gry i zabawy w pomieszczeniu własnoręcznie pokolorowanym sprawi± dziecku wiele zabawy.

Czekam na Wasze pomysły i ewentualne zdjęcia kolorowanek ¶ciennych jakie wykonali¶cie w pokojach swoich pociech.

Pozdrawiam :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
duschka3000
Czas publikacji:
sobota, 22 lutego 2014 22:24

Polecane wpisy