MyHappyHome

Wpis

niedziela, 23 lutego 2014

Pokój Mario dla dzieci

Po raz kolejny skupie się na stylizacji pokoju dla dziecka. Tym razem opowiem Wam o niesamowitym pomyśle jaki znalazłam ostatnio w sieci. Mianowicie, pokój prosto z krainy wesołego hydraulika o imieniu Mario.

Z góry mówię, że to nie jest mój pomysł, tylko go znalazłam. Niesamowicie mi się spodobał i chyba sama spróbuję tak udekorować jeden z pokoi w moim domu. Gdy tylko mi się to uda na pewno zamieszczę tutaj swoje zdjęcia.

Sam pomysł wydaje się być tylko prostym malowaniem, ale gdy przyjrzycie się uważniej zdjęciu zauważycie, że wiszące w powietrzu cegły to tak na prawdę prawdziwe półki. Nie wiem czy są one pomalowane czy może oklejone odpowiednimi grafikami, ale efekt 3D jeszcze bardziej potęguje wrażenia wizualne.

Dodatkowo jeśli przyjrzycie się to zobaczycie, że postaci z gry nie są namalowane ani naklejone. Są to maskotki Mario i innych postaci (oraz potworków) z gry.

Myślę, że koszt takiego wystroju nie powinien być zbyt wysoki. Wystarczy pomalować ściany zwykłą farbą pozwalającą na naklejenie obrazków. Z kolei naklejek nie trzeba szukać w sklepie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasła aby otrzymać grafiki w odpowiedniej rozdzielczości, a następnie zamówić w drukarni takie naklejki. Koszt takiego wydruku powinien zmieścić się w granicach 50 złotych.

Polecam wszystkim wypróbowanie tego u siebie w domu :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
duschka3000
Czas publikacji:
niedziela, 23 lutego 2014 16:41

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • marcink098 napisał(a) komentarz datowany na 2018/05/16 11:46:41:

    Sam bym sobie zrobił taki pokój, haha :D Uwielbiam mario. Może namówię, żonę do zrobienia takiego pokoju dla naszego syna. Jesteśmy na etapie odbioru nowego mieszkania od www.lokum-deweloper.pl i myślimy już nad wykończeniem. Więc może akurat ;)

Dodaj komentarz